Cześć, nazywam się Ewelina i jestem specjalistką od social mediów i marketingu. 

Ale zanim nią zostałam, nic nie wskazywało na to,

że tak się stanie…

 

  Moje bazowe wykształcenie związane jest z pedagogiką, psychologią, socjologią, arteterapią i zarządzaniem. Przez wiele lat pracowałam w oświacie na niższych lub wyższych „stołkach”. Stale jednak poszukiwałam swojej drogi zastanawiając się, co dalej. Początkowo mocno stawiałam na rozwój kompetencji nauczycielskich, potem managerskich, następnie artystycznych. Wciąż jednak okazywało się, że mimo ciągłego rozwoju osobistego i awansów zawodowych, nie czułam się spełniona. Praca dawała mi ogrom satysfakcji, ale i przynosiła codzienne dylematy. Niemożność pogodzenia tęsknoty za wolnością, harmonią i elastycznością planowania własnego czasu sprawiła, że w głowie zrodziła się myśl. Początkowo nieśmiała i ledwie zauważalna. Z czasem jednak mocno dawała o sobie znać. A gdyby tak zostawić wszystko i… zmienić zawód, a właściwie styl życia? 

 

 Podczas jednej z podróży do Azji spotkałam ludzi, świetną parę zwiedzającą świat. Pracowali z różnych miejsc, wszystko czego potrzebowali mieściło się w małych, elektronicznych pudełkach z dostępem do Internetu. To była dla mnie duża inspiracja.

 

  Wolny czas spędzałam na doskonaleniu swoich umiejętności. Od zawsze interesował mnie marketing i ogrom możliwości, jakie daje. Decyzje o zmianie zawodu podjęłam w czasie, gdy zupełnie nieoczekiwanie świat stanął do walki z pandemią. Wokół mnie było wiele osób, które uważały, że wybór innej ścieżki zawodowej w tym okresie jest szalony. Były też osoby, które wspierały mnie w działaniu. No i stało się, zmieniłam branże! Zostałam Wirtualna Asystentką. Swoją markę nazwałam socialcat. Lubię koty. Lubię social media. Why not? 😉

  Moje pierwsze doświadczenia w tym zawodzie  budowałam pracując z klientami, którzy pochodzili z bardzo różnych branż, o różnych oczekiwaniach, temperamentach, stylu pracy. Do tego ciągłe kursy, praktyki, pogłębianie wiedzy i umiejętności… To był prawdziwy rollercoaster, niełatwy, ale bardzo cenny! 

 Im dłużej pracowałam w tak zróżnicowanym środowisku, tym bardziej rozumiałam, że prawdziwe szczęście może dawać tylko wspieranie pomysłów opartych na  wartościach. No cóż, trudno być humanistą, który próbuje sprzedawać jednorazówki.  Zrozumiałam, że pragnę dawać i dostawać lepszą jakość, nie chcę wyrzucać, chcę naprawiać, żyć w zgodzie z ludźmi i naturą, być uważną i wdzięczną.

  I tak oto zostałam specjalistką od rozwoju niezwykłych marek. Małych i średnich, działających etycznie i lokalnie, pragnących docierać do szerszego grona odbiorców. Pokazujących, że w komercyjnym  świecie są też rozwiązania alternatywne. 

  Oprócz kota na punkcie swojej pracy 😉 mam też wspaniałego męża, uwielbiam podróżować i doświadczać nowych rzeczy. W wolnej chwili uprawiam szeroko rozumiane rękodzieło, gotuję i przede wszystkim rozkoszuję się smakami. Bliskie są mi joga, mindfulness i  pozytywne myślenie. 

Bycie ekspertem od rozwoju marek poprzez marketing i social media to łączenie pasji z celami zawodowymi. Poznaję świetnych ludzi o odważnych pomysłach, oryginalne marki o unikalnych rozwiązaniach i przede wszystkim wspieram to, co dobre i wyjątkowe. 

Teraz już trochę o mnie wiesz. Odwiedź mnie na social mediach, miło mi będzie Cię poznać.
socialcat

Pozdrawiam

Ewelina Kłos-Flisiuk |@socialcat.pl

info@socialcat.pl